هنگام خرید و رانندگی اتومبیل ، اغلب با موقعیت هایی روبرو می شوید که توسط یک مدرسه مجوز تدریس نمی شود. مثل بازرسی منظم و شستشوی ماشین است. اکنون بهترین زمان برای شستن ماشین است ، چه گرد و غبار ریز باشد و چه گرده. می خواهم یک بار به آنجا بروم ، اما به نوعی دریغ دارم که خودم را به چالش بکشم! برای این افراد ، امروز می خواهیم در مورد روش های شستشوی اتومبیل ها آشنا شویم.

1. منطقه شستشو

هنگامی که وارد ماشین شستشوی خود تمیز می شوید ، اولین چیزی که می بینید غرفه ماشین شویی است. در اینجاست که می توانید از یک واشر فشار قوی برای آب دادن به ماشین و صابون خود با اسلحه و قلم مو استفاده کنید. به عبارت دیگر ، فضایی است که می توانید مستقیماً قسمت بیرونی وسیله نقلیه را بشویید.

روشهای معمول شستشوی اتومبیل شامل موارد زیر است:

the ماشین را با شیلنگ فشار بالا اسپری کنید. این فرایند شستشوی مواد اولیه خارجی روی سطح است.

foam با استفاده از تفنگ فوم ، کف اتومبیل را بمالید. اسلحه فوم یک ماده خارجی است که بر روی سطح رنگ شده ماشین گفته می شود که به تنهایی نمی تواند توسط آب فشار قوی تمیز شود.

every با استفاده از میت و مسواک ، هر گوشه را تمیز کنید.

the مجدداً کف را با آب پر فشار بشویید.

before قبل از انتقال به منطقه خشک حباب های باقی مانده را با دقت بررسی کنید.

غرفه های شستشوی اتومبیل به محفظه ها تقسیم می شوند ، اما اگر از واشر فشار قوی یا تفنگ فوم استفاده می کنید ، ممکن است دیگران آب یا حباب را مشاهده کنند. بنابراین ، مراقب باشید با تنظیم فشار آب یا زاویه ، به دیگران آسیب نرسانید.

2. منطقه خشک

پس از اتمام شستشو ، باید به منطقه خشک بروید ، جایی که می توان ماشین را تخلیه کرد. من زودتر روی سطح اتومبیل آب پاشیدم ، بنابراین وقتی در را باز می کنم ، می توانم کمی آب داخل آن ببینم. بنابراین ، باید درب اتومبیل و همچنین آب بیرون آن را باز کرده و آن را با حوله خشک پاک کنید.

اگر ماشین خود را در منطقه خشک باز نگه دارید تا خشک یا تهویه نشود ، باید آن را باز نگه دارید زیرا ممکن است باعث ایجاد تصادف یا صدمه به وسیله نقلیه شود. بهتر است درست پس از برداشتن تمام آب ، درب را ببندید.

3. نظافت داخلی

در مرحله بعد باید داخل ماشین را تمیز کنم. برای تمیز کردن اتاق و آلوده کردن اتومبیل های دیگر مراقب باشید که حصیر را جدا کنید. برای تمیز کردن داخل ، از یک تمیز کننده حصیر یا یک ماده ضد آب در داخل ماشین خود تمیز استفاده کنید تا روشهای خود را حفظ کنید.

4. جمع آوری زباله

شست و شوهای اتومبیل خود تمیز عمدتا بی نظیر هستند ، به طوری که بسیاری از مردم زباله های خود را از ماشین پرتاب می کنند. این نه تنها به کارواش بلکه به افراد دیگری که از آن استفاده می کنند آسیب می رساند. بنابراین ، لطفاً حتماً زباله های خود را با استفاده از یک کیف پول پرداختی که در همان نزدیکی خریداری کرده اید یا برداشت کرده اید ، دور ریخته اید!

یک چیز دیگر: سیگار کشیدن باید در مکان های مشخص انجام شود! همه شما می دانید؟

5- نکته شستشوی اتومبیل!

- بیشتر شستشوی ماشین به پول نقد نیاز دارد ، بنابراین حتما مقداری پول نقد بیاورید!

- هنگامی که موتور داغ است ، کف سریع خشک می شود و پس از 5-10 دقیقه باید آن را بشویید.

- از آنجا که اسلحه فوم برای منفجر کردن مواد خارجی بر روی سطح خودرو استفاده می شود ، لازم است کثیفی ها را با قلم موی تهیه شده پس از اعمال اسلحه کف کاملاً پاک کنید.

- توصیه می شود آب از فشار بالا از بالا به پایین پاشیده شود زیرا کف نیز در سقف اتومبیل قرار دارد. همچنین برای جلوگیری از آسیب دیدگی خودرو ، به فاصله 50 سانتی متر یا بیشتر اسپری کنید!

- اگر بدون پاک کردن اتومبیل به طور طبیعی خشک می شوید ، ممکن است آب مانند آن باقی بماند ، بنابراین با یک حوله خشک آن را خشک کنید.

یک اتومبیل خود تمیز کننده یک مکان عمومی است که همه می توانند در آن سهیم باشند ، بنابراین توجه به دیگران مهم است. بنابراین ، شما باید ماشین خود را بشویید و صندلی ها را تمیز کنید. سپس می توانید همه جا راننده خوبی باشید. آخر هفته شستشوی اتومبیل من چطور است؟

وبلاگ استیم بویلر ارائه مقالات حرفه ای درباره بخار ، ,اتومبیل ,ماشین ,آب ,تمیز ,یک ,شستشوی اتومبیل ,را با ,آن را ,خود را ,بنابراین ،منبع

کارواش بخار سیار حرفه ای

تمیز کردن بخار - جدید در بازار - ماشین ظرفشویی بخار OPTIMA

توشویی ماشین با فناوری بخار

شستشوی اتومبیل شخصی با روشهای خوب!

مشخصات

آخرین جستجو ها

پرشین هالیدی- دانلود آهنگ و فیلم و سریال دانستنی ها Cooper1un0im local خرید تنور سنتی سیار برترین مرجع تخصصی معماری و سازه های ایران دراما لند | مرجع دانلود فیلم وسریال هادی قناری تاسیسات اکابن دانلودستان